Herrur Benedict Super De Luxe Park-O-Phon, stål/guld, manuell, Ø35mm, alarm-funktion, plexiglas, smärre repor på boett, slitage på läderarmband ej original, inga tillbehör
Auktnr | SE18.20240501.A61469 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2024-05-01 14:51:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |